Józsefvárosi Gazdálkodási
Központ Zrt.

Ingatlanszolgáltatási iroda

Ingatlanszolgáltatási iroda

1084 Budapest Tavaszmező u. 2.
Központi telefon: +3612104928

  • Jakab Tibor, irodavezető
    jakabt@jgk.hu
  • Oszmann Ágnes, műszaki referens
    oszmannl@jgk.hu
  • Plech Ágnes, műszaki referens
    plecha@jgk.hu
  • Mokosné Mező Erzsébet, referens
    mokosneme@jgk.hu
  • Pintér László, műszaki referens
    pinterl@jgk.hu
  • Adamecz János, közmű referens
    adameczj@jgk.hu
  • Harkály Erika, közmű referens
    harkalye@jgk.hu
  • Horváth Ildikó Ibolya, közmű referens
    horváthi@jgk.hu
  • Deák István János, műszaki referens
    deaki@jgk.hu
  • Jurkovics István, referens
    jurkovicsi@jgk.hu
  • Pázmándi Katalin, referens
    pazmandik@jgk.hu
  • Sulyok Attila István, referens
    sulyoka@jgk.hu