Józsefvárosi Gazdálkodási
Központ Zrt.

Elidegenítési iroda

1083 Budapest Losonci utca 2.
Központi telefonszám: +3612166961

Az iroda önálló szervezeti egységként az Önkormányzat és a JGK Zrt. között kötött szerződés alapján az Önkormányzat tulajdonában álló lakások, nem lakás célú helyiségek, telkek, házak és egyéb ingatlanok értékesítését végzi, továbbá felelős a szerződéskövetésért, az adásvételi szerződések nyilvántartásáért, a részletfizetések és hátralékok kezeléséért, illetve a kötbérkövetelések érvényesítéséért.

  • Gyimóthy Balázs, irodavezető
    gyimothyb@jgk.hu; telefon mellék: 107
  • Balaton Boglárka, referens
    balatonb@jgk.hu; telefon mellék: 136
  • Hajnal Krisztina, referens
    hajnalk@jgk.hu; telefon mellék: 206
  • Liszi Mónika, referens
    liszim@jgk.hu; telefon mellék: 153
  • Mezei Irén, referens
    mezeii@jgk.hu; telefon mellék: 206
  • Miksy Erika, referens
    miksye@jgk.hu; telefon mellék: 119
  • Raffay Réka, referens
    raffayr@jgk.hu; telefon mellék: 106